Forum AvocatNet Italia Taxe, impozite si alte probleme de ... Am o amenda penala
Discuție deschisă în Taxe, impozite si alte probleme de afaceri

Am o amenda penala

Unde se platesc aceste amenzi penale?
La trezorerie se plateste dar intrebati la executari penale sa va spuna exact.
Buna ziua amenzile penale se platesc la trezoreria de care apartineti cu domiciliul , chitanta sau recipisa se depune la instanta de executare unde ati fost judecat formuland o cerere