Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... La divort - cheltuieli personale
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

La divort - cheltuieli personale

sotia poate cere la divort daca eu am cheltuit din salariul meu de pe card 15000lei pentru a ma duce in filipine la o fata o parte din acesti bani sau o suma identica?

daca sotia mea nu vrea sa divorteze cum fac sa obtin divortul?

ce drepturi are sotia mea in cazul divortului suntem casatoriti de 6 ani

va multumesc pentru sinceritate si timpul acordat
elvissb, utilizator
Bună ziua. Dacă soția nu este de acord cu divorțul puteți investi instanta cu o acțiune de divort. Asta e singura varianta de a divorța în aceste condiții. alina_stancu@yahoo.com
va multumesc
elvissb, utilizator