Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... standul din fata magazinului necesita autorizatie
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

standul din fata magazinului necesita autorizatie

Buna ziua. Detin o florarie si as dori sa scot in fata magazinului pe trotuar un mic stand cu cateva flori expuse, Este necesar sa obtin autorizatie de la primarie pentru a face acest lucru? Astept raspunsul dvs,
Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~