Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... oprire salariu
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

oprire salariu

buna ziua,

am primit informare ca o sa mi se puna oprire pe salariu pentru un credit din 18.08.2009. mentionez ca am primit informare de la executorul judecatoresc pentru acest lucru. se poate face asa ceva dupa atata timp?. in informare se mentioneaza si " fara cale de atac" imi pare rau ca nu pot sa atasez si documentele primite.
raducan_bogdan, utilizator
Buna ziua,
Teoretic aveti posibilitatea contestatiei la executare dar fara a vedea actele ... e greu de spus.
Consultati un avocat avand in vedere ca exista posibilitatea ca acea creanta sa fie prescrisa.