Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Program de vizitare
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Program de vizitare

Buna seara. In prezent sunt divortata,oar minorul are domiciliul stabilit la mine. Fostul sot m-a dat in judecata pt stabilirea domiciliului minorului la tata. Intrebarea mea este,in acest timp pana se termina procesul,programul de vizitare trebuie respectat in continuare? Sau nu mai este valabil pana la o alta decizie?

Multumesc!
Programul de relaţii trebuie respectat în continuare, nu are legătură cu noua acţiune.