avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 717 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Program de vizitare
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Program de vizitare

Buna seara. In prezent sunt divortata,oar minorul are domiciliul stabilit la mine. Fostul sot m-a dat in judecata pt stabilirea domiciliului minorului la tata. Intrebarea mea este,in acest timp pana se termina procesul,programul de vizitare trebuie respectat in continuare? Sau nu mai este valabil pana la o alta decizie?

Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Martonze , utilizator 19:27, 10 Mai 2017
Programul de relaţii trebuie respectat în continuare, nu are legătură cu noua acţiune.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Custodie comuna, domiciliu la mama, partaj nefinalizat, copil traumatizat mioara2012 mioara2012 Buna ziua! Am divortat in martie 2012 si in octombrie am introdus actiunea de partaj. Eu am vrut sa impartim in cote egale toata masa partajabila, insa fostul ... (vezi toată discuția)
Divort cu minori yuly_pusa yuly_pusa salut...prietena mea a divortat anul trecut de fostul sot cei doi avand impreuna o fetita. A pierdut procesul iar minorei i sa stabilit domiciliul la fostul ... (vezi toată discuția)
Stabilire domiciliu minor andreea998 andreea998 Buna ziua.am un copil de 3 ani cu fostul concubin,in prezent suntem in proces pt custodia copilului,prin ordonanta presedentiala s-a stabilit domiciliul ... (vezi toată discuția)