Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CONCEDIU DE ODIHNA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CONCEDIU DE ODIHNA

SALARIATA CARE IN LUNA IULIE INTRA IN CONCEDIU PRENATAL ARE DREPTUL LA INTREG CONCEDIUL DE ODIHNA PENTRU ANUL IN CURS SAU NUMAI PENTRU LUNILE LUCRATE PANA LA INTRAREA IN CONCEDIU PRENATAL?
Are dreptul la CO pana la data intrarii in CCC.