Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... dezbatere moștenire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

dezbatere moștenire

Buna seara ! Bunica mea a decedat detine casa si terenuri avea 3 copii doua fete plus taicamiu care si el e decedat vreau sa dzbat mostenirea si o sora dea lui tata nu vrea pot merge în instanță?
Da, numai la instanta puteti in acest caz.
Buna seara!
Musai in instanta. Inarmati-va cu rabdare. Daca va permiteti, analizati posibilitatea de a contracta un avocat. Sunt cateva hopuri si v-ar fi de folos, doar ce am trecut printr-un proces asemanator...

Numai de bine!
MEG