Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Scap de creditori prin divort
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Scap de creditori prin divort

Prin divort la notar si stabilire pensie de intretinere in cuantum mare ce mai pot face creditorii Giranti nu sant.
Cati copii aveti? Bunuri aveti ?
2 copii sub 10 ani.credit luat cu buletinul fara giranti fara garantii.Nu am nimic pe numele meu
Pensia cuvenita pt 2 copii e de maxim 1/3 din salariu, puteti avea poprire pe diferenta de pana la 1/2 din salariu.
Cautati alte cai de rezolvare, poate dreptul creditorului de a cere executarea dvs silita, e prescis.