Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Diploma bac pierduta-liceu desfiintat
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Diploma bac pierduta-liceu desfiintat

Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu o informatie: sotul meu a pierdut diploma de bacalaureat, iar liceul absolvit de el nu mai exista (fost liceu de politie din Buzau, desfiintat in 2010). Unde am putea solicita eliberarea unui duplicat in aceasta situatie? Multumesc frumos!
~ Conținut șters la cerere ~