avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 979 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Diploma bac pierduta-liceu desfiintat
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Diploma bac pierduta-liceu desfiintat

Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu o informatie: sotul meu a pierdut diploma de bacalaureat, iar liceul absolvit de el nu mai exista (fost liceu de politie din Buzau, desfiintat in 2010). Unde am putea solicita eliberarea unui duplicat in aceasta situatie? Multumesc frumos!
Cel mai recent răspuns: M. Andrei , utilizator 20:00, 16 Mai 2017
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara, daca am pierdut diplomele de competente de la bacalaureat ... romeocatalin romeocatalin Buna seara, daca am pierdut Diplomele de Competente de la Bacalaureat + plus certificatele de absolvire liceu (12 clase, respectiv 10), trebuie cerere si anunt ... (vezi toată discuția)
Cine emite diploma de bacalaureat Lucretia,moraru Lucretia,moraru Buna ziua, Mi am pierdut diploma.de bacalaureat si ca sa pot obtine un duplicat trebuie piblicat in monitorul oficial, intrebarea mea este daca eu am ... (vezi toată discuția)
Pierdut diploma bacalaureat IONESCU_LAURA IONESCU_LAURA Buna seara o intrebare am pierdut diploma de bacalaureat cum pot intra in possesia uneia noi ? o gasesc la liceu? mersi (vezi toată discuția)