Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Administratie
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Administratie

Buna ziua,
Un administrator imobile doreste sa plateasca taxele salariale ale lui, in baza CIM pe perioada lunii aprilie...
unde merge?
in baza a carui document merge la ghiseu?
Ma puteti ajuta cu detalii?
Cu multumiri!
Da, Raiffeisen cere si certificat de grefa. Acesta este referitor la dosarul de infiintare a asociatiei de proprietari. Cum s-ar zice, dovediti bancii, prin acest certificat de grefa, ca inca mai functionati ca persoana juridica.

Mergeti la judecatorie, completati o cerere, vi se da un bon de inregistrare si intr-o zi, doua, va duceti si ridicati acest certificat de grefa.