avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 595 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Ce drepturi au femeile agresate
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Ce drepturi au femeile agresate

Buna asi dori sa stiu ce drepturi am daca sint agresata si moral si fizic de concubinu unde trebuie sa ma duc si ce trebuie sa fac de acasa nu pot pleca finca sunt bolnava foarte tare si nu stiu unde sa apelez va multumesc
Buna ziua si cristos sa înălțat nu ie casa lui ie o poveste grea cu casa in urma cu 12 an neam despărțit siam iesit din casa de la iei luînd si 4 copi cu mine copi find si ai lui am ieit in strada cu iei cum stie toti apropiați si miam facut o casa din bîrne sa am unde sta cu copi am stat pe strada 3 luni cu copi pina am reusit am dormit cu copi supt ceti liber nam avut nici un sprijin de la nimen iau atunci lucram cu ziua foarte mult si nu ieram ziua acasa ca trebuia sa le cîstig trait la copi iei cind a vazut ca nu sint acasa vene si il găseam la un momendat nu mai puteam sa mai spun ceva sa fac scandal ca miera mila de copi si ieram foarte obosita ie o poveste foarte mare si nu pot intra in toate detalile acum sint bolnava de carcicom mamar si tromboza si simt ca nu mai rezist la situați ma scuzati daca am gresit cu ceva pina acum nam cerut parerea nimănui dar nu mai rezist va multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Unde pot merge - plecare de acasa persoana bolnava neagra1997 neagra1997 Buna ce pot face sa plec de acasa egzistă vrun centru unde as putea sta temporar finca sunt bolnava si nu mai rezist sa suport nu am cum se mai rezist in ... (vezi toată discuția)
Vatamare corporala MARII MARIUS MARII MARIUS am si eu o problema,din luna decembrie eu si sotia mea si trei copii minori in varsta de 14, 6,7luni locuim cu mama mea la curte intro casa cu patru camere ... (vezi toată discuția)