Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Emitere bon fiscal/factura
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Emitere bon fiscal/factura

Am si eu o nelamurire.O agentie imobiliara poate emite factura sau bon fiscal in urma comisionului pe care il solicita ca intermediere la vanzarea/cumpararea unei locuite?
Daca nu s-a modificat ceva peste noapte, emiterea facturii si a bonului fiscal sunt obligatorii.