Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Amanare Curtea de Apel ?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Amanare Curtea de Apel ?

Buna dimineata.Daca un proces a ajuns la Curtea de Apel pt recurs, aici se pot da si alte termene,sa mai fie si alte infatisari sau se da sentinta definitiva la prima infatisare ?
Multumesc.
De regula se judeca la primul termen .
Depinde de probele necesare, daca sutn la dosar sau nu, ce demersuri au facut partile si tot asa.