Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Amanare pronuntare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Amanare pronuntare

Un dosar penal pt conducere cu permisul suspendat:
Ora estimata: 08:30
Complet: P 08 CP
Tip solutie:
Solutia pe scurt:
Document:

Ora estimata: 08:30
Complet: P 08 CP
Tip solutie: Amână pronunţarea
Solutia pe scurt: Amână pronunţarea la data de 19.06.2017.
Document: Încheiere - Amânare ulterioară a pronunţării 12.06.2017

Ora estimata: 08:30
Complet: P 08 CP
Tip solutie: Amână pronunţarea
Solutia pe scurt: Amână pronunţarea la data de 12.06.2017.
Document: Încheiere - Amânare iniţială a pronunţării 31.05.2017

Ora estimata: 13:00
Complet: P 08 CP
Tip solutie: Amână pronunţarea
Solutia pe scurt: Stabileşte termen de pronunţare la data de 31.05.2017.
Document: Încheiere - Amânare iniţială a pronunţării 18.05.2017
CAM asa arata in instanta cat se mai poate amana
Propunerea fiind pentru renuntare la urmarire penala
E clar ca instanta are de deliberat in privinta dosarului si nu vrea sa ia o decizie pripita. Ori poate este aglomerata si efectiv nu a avut timp sa se pronunte..nAveti rabdare sa apara sentinta finala