Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cont si card bancar pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cont si card bancar pensie

Buna ziua ! Am poprire pe pensie , de la Casa de pensii . In acest caz as putea deschide un cont bancar de pensie si sa ridic banii cu cardul de la bancomat sau ar trebui sa merg de fiecare data la banca ? Multumesc !
Daca executorul a trimis adresa de poprire doar Casei de Pensii ,atunci puteti deschide cont la banca si sa ridicati pensia de la bancomat.