Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocat in Brasov pentru succesiune
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocat in Brasov pentru succesiune

Ziua Buna,

am nevoie de un avocat specializat in succesiune, in Brasov, care sa ma reprezinte 100%.

Detalii pe email.

Multumesc anticipat.
Buna ziua.

Daca sunteti interesat de serviciile avocatilor din Brasov, puteti intra pe site-ul Baroului Brasov unde se regasesc datele de contact ale avocatilor membrii in acest barou.

In situatia in care aveti nevoie de consultanta juridica, va stau la dispozitie la datele indicate pe profilul meu.