avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2005 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Avocat in Brasov pentru succesiune
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Avocat in Brasov pentru succesiune

Ziua Buna,

am nevoie de un avocat specializat in succesiune, in Brasov, care sa ma reprezinte 100%.

Detalii pe email.

Multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: ALEXANDRA VASILE , Avocat 09:26, 29 Iunie 2017
Buna ziua.

Daca sunteti interesat de serviciile avocatilor din Brasov, puteti intra pe site-ul Baroului Brasov unde se regasesc datele de contact ale avocatilor membrii in acest barou.

In situatia in care aveti nevoie de consultanta juridica, va stau la dispozitie la datele indicate pe profilul meu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Caut avocat! urgent! utilizator16eu utilizator16eu Caut un avocat de preferinta din Bacau sau Roman pentru a ma reprezenta la niste procese cu SRI, Ministerul sanatatii si guvern. Vreau sa ii dau in judecata sa ... (vezi toată discuția)
Unde sa ma angajez daca am terminat facultatea de drept? paliucatalin paliucatalin Vreau sa ii rog pe cei care citesc acest subiect sa imi dea cateva idei/sfaturi referitoare la ce sa fac,unde sa ma angajez dupa terminareaa facultatii de ... (vezi toată discuția)
Taxa de inregistrare in baroul bucuresti ContSters7543 ContSters7543 Am dat admiterea in noiembrie(2004) si am auzit( pe chat) ceva referitor la o taxa de inregistrare in barou in valoare de 20.000.000 lei.Pe site-ul baroului nu ... (vezi toată discuția)