Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... tot problema aceea cu euroins!
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

tot problema aceea cu euroins!

am primit astazi de la euroins o instiintare ... nu mi se platesc despagubiri intru cat in urma verificarilor efectuate de reprezentantii euroins au rezultata mai multe neconcordante in privinta circumstantelor producerii evenimentului in raport cu cele consemnate in formularul de Constatare amiabila de accident... Ce ma sfatuiti sa fac? cele declarate in acea constatare amiabila sunt intocmai cum s au petrecut.. singura problema este faptul ca fotografiile vinovatului sunt incomplete... si asta pt ca dl inspector i a spus sa i le trimita prin mail/// si asta le a trimsi dupa ce si a reparat partial masina si dupa ce i am mai dat si 330 de ron.. pt ca nu voia sa le mai trimita.. ce pot face?
Tocmai acest rol il are concilierea si intocmirea documentului.Vorbele sunt una (zboara), iar p.v. de conciliere ramane (proba scrisa).Si motivatiile fiecaruia pot fi validate de instanta prin hotararea in urma judecatii.
as dorii sa stiu programul de la euroins din dimitrie pompei.multumesc
ancoasa21 a scris:

as dorii sa stiu programul de la euroins din dimitrie pompei.multumesc

:yes:
Tel: 021 31 707 11
Fax: 021 31 707 14