Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Pașapoarte, valabilitate
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Pașapoarte, valabilitate

Bună seara... Dacă pașaportul copilului meu expira în 26 iulie 2017 eu pot pleca în aceeași zi cu copilul cu avionul din Italia în România?
Buna seara,
NU
Da.