Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Contabilitate firma
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Contabilitate firma

Buna, am un magazin online si am o întrebare, daca cumpar haine en-gros si vreau sa îmi pastrez una pentru mine sa zic, cum fac treaba asta sa fie legal totul? Adica sa nu am stoc în contabilitate, dar de faptul stocul nu este fizic, mulțumesc.
Cumparati haina ca orice alt client si o achitati.