avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 871 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Carte de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Carte de munca

Nu gasesc cartea de munca
Cel mai recent răspuns: cristiana59 , utilizator 10:24, 1 Iulie 2017
Ma intereseaza unde pot gasi arhivele de la SC Europack Carton SRL Bucuresti
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Ati cautat carnetul de munca la ITM Buc sau la Casa de pensii daca a fost dus la scanat?

Europack Carton SRL este denumirea anterioară a societatii Master Trade Impex SRL radiata in 2012.

In acest caz, luati legatura cu lichidatorul judiciar al societatii : C.I.I BERNEANU NICOLETA SOFIA
[ link extern ]
Ultima modificare: Sâmbătă, 1 Iulie 2017
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc mult

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhiva tlhs bucuresti. Alin Blaj Alin Blaj Am lucrat ca Strungar in perioada 1970-- 1983 unde gasesc arhiva pt adeverința de Grupa 2. Ma numesc Scarlat Ghiorghe- si locuiesc în orașul Voluntari jud ... (vezi toată discuția)
Bună ziua! vă rog să-mi spuneţi cum aş putea afla unde se ... vitruvius vitruvius Bună ziua! Vă rog să-mi spuneţi cum aş putea afla unde se află arhiva firmei - radiată în 10.05. 2018 - S.C. Bingo Rom Impex Com - Bingo Europa SRL ... (vezi toată discuția)
Adeverintă vechime in muncă -angajator moldifca sa iasi !unde ... IDRAS IDRAS adeverintă vechime in muncă -angajator Moldifca SA IASi !Unde gasim arhiva lui Moldifca SA Iasi? societatea este radiata in 2021 .Multumesc pt.raspuns ( eu ... (vezi toată discuția)