Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Carte de munca
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Carte de munca

Nu gasesc cartea de munca
Ma intereseaza unde pot gasi arhivele de la SC Europack Carton SRL Bucuresti
Ati cautat carnetul de munca la ITM Buc sau la Casa de pensii daca a fost dus la scanat?

Europack Carton SRL este denumirea anterioară a societatii Master Trade Impex SRL radiata in 2012.

In acest caz, luati legatura cu lichidatorul judiciar al societatii : C.I.I BERNEANU NICOLETA SOFIA
[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc mult