Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... dreptul familiei-pensie de intretinere
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

dreptul familiei-pensie de intretinere

buna ziua, platesc pensie de intretinere pentru un copil care a implinit varsta de 25 ani, anul acesta da examenul de licenta, pana cand se considera ca este student?pana isi ia examenul de licenta, sau odata cu incheierea anului scolar?, va multumesc
pana la examen, daca il ia, sau pana la 26 de ani daca mai incearca.
asaofi, utilizator
va multumesc