Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infiintare firma
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infiintare firma

Doresc sa vand gogosi si langosi in targuri si evenimente dintr-o rulota. Va rog sa imi spuneti ce tip de firma ma avantajeaza .
Buna ziua, Puteti infiinta un SRL sau un SRL-D si avand activitatea "pe teren", in acelasi timp cu depunerea dosarului de infiintare se face autorizarea activitatii "la terti". Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta.
Cu stima, echipa Reinvent Consulting
REINVENT CONSULTING, Consilier juridic