Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Acte necesare pentru duplicat decizie divort
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Acte necesare pentru duplicat decizie divort

Buna ziua, am rugamintea sa ma ajutati cu lista actelor necesare eliberarii unui duplicat al deciziei de divort. Multumesc
Legalizarea hotararii judecatoresti

[ link extern ] /