Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Schimbare destinatie imobil
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Schimbare destinatie imobil

Buna seara!As dori sa stiu care sunt actele necesare,taxele pe care trebuie sa le platesc si unde trebuie sa ma duc pentru a putea schimba destinatia unei case la curte aflata in sectorul 2 Bucuresti.
Intentionez sa inchiriez acest imobil unei firme de catering exclusiv cu livrari la domiciliu.Puteti sa-mi spuneti va rog si daca destinatia spatiului trebuie sa fie "spatiu alimentatie publica" sau "spatiu comercial"?
Va multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~