Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cine are castig de cauza? - lamurire dispozitiv
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cine are castig de cauza? - lamurire dispozitiv

Imi spuneti va rog cine are castig de cauza? Primaria sau eu?Multumesc.
"Tip solutie: Respinge cererea
Solutia pe scurt: Respinge excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a pârâtelor Municipiul Constanţa prin Primar şi Consiliul Local al municipiului Constanţa, ca nefondată. Admite excepţia lipsei de interes, invocată din oficiu. Respinge acţiunea, ca fiind lipsită de interes. Cu apel în 30 de zile de la comunicare"
belcris141 a scris:

I Respinge acţiunea, ca fiind lipsită de interes. Cu apel în 30 de zile de la comunicare"

Daca dvs sunteti reclamantul asa cum deduc, vi s-a respins actiunea,deci ati pierdut. Asteptati sa vi se comunice hotararea motivata .