avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1961 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cine are castig de cauza? - lamurire dispozitiv
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cine are castig de cauza? - lamurire dispozitiv

Imi spuneti va rog cine are castig de cauza? Primaria sau eu?Multumesc.
"Tip solutie: Respinge cererea
Solutia pe scurt: Respinge excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a pârâtelor Municipiul Constanţa prin Primar şi Consiliul Local al municipiului Constanţa, ca nefondată. Admite excepţia lipsei de interes, invocată din oficiu. Respinge acţiunea, ca fiind lipsită de interes. Cu apel în 30 de zile de la comunicare"
Cel mai recent răspuns: ContSters429609 , utilizator 08:33, 27 Iulie 2017
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
belcris141 a scris:

I Respinge acţiunea, ca fiind lipsită de interes. Cu apel în 30 de zile de la comunicare"


Daca dvs sunteti reclamantul asa cum deduc, vi s-a respins actiunea,deci ati pierdut. Asteptati sa vi se comunice hotararea motivata .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare dobanda taxa auto andrreyutz andrreyutz Am castigat procesul cu taxa auto si vreau sa stiu cum se calculeaza dobanda sau cat e daca stie cineva cum se calculeaza ? asta e solutia : Tip ... (vezi toată discuția)
Casare cu retinere - hotarare definitiva. cale de atac? lex2013 lex2013 Obiectul cauzei - accesiune imobiliara artificiala Prima instanta(judecatoria), in etapa cercetarii judecatoriesti, nefiind invocate exceptii(nici din ... (vezi toată discuția)
Decizii judecatoresti-autoritate tutelara(eu- parat) Oananatalia06 Oananatalia06 Buna seara,va rog daca poate sa mi explice cineva ce inseamna aceasta hotarare: Tip solutie: Respinge cererea Solutia pe scurt: Admite excepţia lipsei ... (vezi toată discuția)