Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare anticipata partiala
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare anticipata partiala

Care sunt toate documentele necesare pentru pensionarea anticipata partiala si care sunt legile si reglementarile actuale in acest sens . Cum se calculeaza valoarea acestei pensii. Ce penalizare se aplica.
Gasiti detalii aici :

Pensia anticipată parţială
[ link extern ]