avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1153 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract de munca pe perioada det
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract de munca pe perioada det

Buna ziua,daca ma poate ajuta cineva,astazi ma-u sunat de la lucru sa imi spuna cand pot trece pe la sediu sa semnez decizia de incetare a Munci in conditiile in care contractul meu pe perioada determinata se incheie in 31.08.2017,este posibil asa ceva?sa iese decizia cu o luna inainte de incetarea contractului?Mss Anticipat
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:53, 31 Iulie 2017
Cu ce articol vi s-a incetat c.i.m.?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ccc IlincaDaria IlincaDaria Buna ziua am avut contractul de munca pe perioada determinant pana la 31.08.2017 eu am nascut in 20.07.2016 mai avand o luna de concediu postnatal am depus ... (vezi toată discuția)
Incetarea contractului individual de munca pe perioada concediului de odihna Alexiana1985 Alexiana1985 Buna ziua, Poate ma puteti ajuta intr-o problema, sunt angajata cu contract de munca pe perioada determinata, mai exact pe data de 05.07.2011 ar trebui sa ... (vezi toată discuția)
Incetare contract individual de munca pe perioada determinata inainte de termen flavius_marian flavius_marian Pe 04.01.2012 am incheiat un contract pe perioada determinata de 3 luni. La finalul acestei perioade, ca urmare a unei Decizii a conducerii, semnata de ... (vezi toată discuția)