Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract de munca pe perioada det
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract de munca pe perioada det

Buna ziua,daca ma poate ajuta cineva,astazi ma-u sunat de la lucru sa imi spuna cand pot trece pe la sediu sa semnez decizia de incetare a Munci in conditiile in care contractul meu pe perioada determinata se incheie in 31.08.2017,este posibil asa ceva?sa iese decizia cu o luna inainte de incetarea contractului?Mss Anticipat
Cu ce articol vi s-a incetat c.i.m.?