Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna seara!
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna seara!

Revin cu o intrebare.deci nu este obligatoriu sa imi depun dosar de somaj pentru cele doua luni,septembrie si octombrie?
Dac doriti puteti sa va depuneti dosarul la AJOFM, astfel incat la terminarea CCC sa beneficiati de indemnizatia de somaj pentru perioada ramasa.