Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Custodie minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Custodie minor

Eu am locuinta ANL pe numele meu in chirie si venitu meu pe acte ii mai mare ca a sotului. Ce trebuie sa fac sa ramana bebelusu la mine? Bebelusu are 11 luni si inca este alaptat.
Depinde de mai multe aspecte, mau ales de situatia îngrijirii cotidiene a copilului.
Trebuie să alăptaţi în continuare, alături de diversificarea alimentaţiei.
Si anume de ce aspecte?
Bebelusu este diversificat de la 6 luni si mananca si san.
Alex2016R, utilizator