Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Recuperare taxa
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Recuperare taxa

Buna ziua,

am avut un proces cu o firma de recuperare, l-am cistigat si pentru aceasta am platit o taxa de timbru. Din aceasta taxa mi s-au retinut cheltuieli de judecata iar restul mi se va restitui( am primit o hotarire in acest sens). Intrebarea mea este unde ma pot adresa pentru a primi acesti bani ?

Multumesc.
Ma poate ajuta cineva cu un raspuns, va rog ?

Multumesc