Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Transfer intre notari
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Transfer intre notari

Ce argumente morale/legale pot invoca pentru a obține acordul transferarii unui extras de carte funciara (în prezent blocata la OCPI) de la un notar catre un altul?
Asteptati 10 zile lucratoare, sa expire extrasul, achitati altul si apoi va indreptati unde doriti.