avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 664 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... REGULAMENT CONCURS PT SITE
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

REGULAMENT CONCURS PT SITE

am un site si vreau sa initiez un concurs cu premii,
pt asta tre sa elaborez un regulament de concurs si sa-l postez pe site
nelamurirea mea este : tre sa inregistrez regulamentul asta undeva sau e suficient sa-l autentific la notar sau sa fie atestat de avocat?

multumesc frumos,
Cel mai recent răspuns: Beta , utilizator 14:13, 30 Septembrie 2009
Verificati daca intra sub incidenta OG 9/2000, art. 48-54 si depuneti un exemplar la Ministerul Finantelor Publice - Directia Generala Management al Domeniilor Reglementate Specific.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concurs magazin alimentar danielconstantin danielconstantin Buna ziua! Sunt contabil la o societate ce practica comertul cu amanuntul in 3 magazine alimentare. In cadrul societatii s-a hotarat practicarea unui concurs ... (vezi toată discuția)
Contract de sponsorizare ContSters142942 ContSters142942 Buna ziua. Am un blog pe care imi astern gandurile. De curand am primit un mesaj de la reprezentantul unei firme ca ar dori sa ii promovez produsele printr-un ... (vezi toată discuția)
Mutare asociatie dintr-un judet in bucuresti Alex Chiciu Alex Chiciu Ca urmare a mutarii sediului (prin sentinta irevocabila) dintr-un judet din raza altei curti de apel intr-un sector din mun. Bucuresti, cine elibereaza ... (vezi toată discuția)