Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... REGULAMENT CONCURS PT SITE
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

REGULAMENT CONCURS PT SITE

am un site si vreau sa initiez un concurs cu premii,
pt asta tre sa elaborez un regulament de concurs si sa-l postez pe site
nelamurirea mea este : tre sa inregistrez regulamentul asta undeva sau e suficient sa-l autentific la notar sau sa fie atestat de avocat?

multumesc frumos,
Verificati daca intra sub incidenta OG 9/2000, art. 48-54 si depuneti un exemplar la Ministerul Finantelor Publice - Directia Generala Management al Domeniilor Reglementate Specific.