Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... schimbare domiciliu
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

schimbare domiciliu

Buna ziua,
Am locuit in loc Stei, jud Bihor, la un apartament pe care l-am vandut.
Momentan locuiesc permanent la casa de vacanta pe care o detin in Satul de vacanta Vartop,ce apartine de loc. Nucet, jud Bihor.
Unde sa ma adresez pentru a intra in legalitate cu noua adresa?
In prezent, pentru casa de vacanta, posed doar nr cadastral.

Va multumesc!
Iulia Pastrama
Buna seara,
Serviciului public local comunitar de evidenta a persoanelor.