Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Masina noua = defecta
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Masina noua = defecta

Am achizitionat in urma cu 2 ani un autoturism Dacia Logan diesel. La numai 2 luni a inceput calvarul. I s a schimbat filtrul de particule, etc pana luna trecuta cand s au hotarat sa i schimbe motorul. Problema in schimb a ramas. Ce pot sa fac? Este jalnic ce se intampla. Nimeni nu stie ce are. Ii pot actiona in judecata? Mai e putin si trece garantia....
~ Conținut șters la cerere ~