Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Vanzare casa, succesiune nedezbatuta
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Vanzare casa, succesiune nedezbatuta

Buna ziua.sunt din MANGALIA.bunica mea are o casa la DOROHOI pe care am pus-o in vanzare .In prezent locuieste in MANGALIA cu mine si parintii mei.Bunicul meu este decedat au impreuna doua fete pe mama si matusa mea care acum se afla in Italia dar nu reusim sa vorbim cu ea.Bunica are alzheimer ,am fost cu ea la un psihiatru si ne-a confirmat diagnosticul care este vizibil dar nu avem acte care sa confirme boala.DECI cu bunica cu Alzheimer cu matusa mea care nu este in tara ce pasi trebuiesc urmati sa vindem casa.MULTUMESC.
~ Conținut șters la cerere ~