Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Recuperare minora
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Recuperare minora

Buna ziua am si eu o problema...eu si fostu meu sot avem o fetita de 3 ani si 4 luni...la divort stabilinduse custodie comuna si locuinta fetitei fiind stabilita la mine...neavand un program stabilit de instanta la intalegerea noastra i-am dat fetita pt o sapt..acum s-a facut o luna de knd fetita nu este la mine deoarece nu vrea sa mi-o mai dea...imi interzice total orice drept la ea nici Macar la telefon nu mi-o da ...am apelat la politie si peste tot dar fara rezultat...ce pot face sa imi aduc fetita acasa?? Va rog sunt disperata...:(
Daniela.yassmina, utilizator
In ce fel ati apelat la politie si unde mai exact peste tot ?
I-ati facut plangere penala( scrisa) pt nerespectarea masurilor de incredintare ( art 379cp)?