Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... S-a aprobat legea la mama eroina?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

S-a aprobat legea la mama eroina?

S-a aprobat legea pentru mame eroine?
Admin, administrator
Nu s-a adoptat acest proiect.
Sa adoptat legea pentru mamele eroine?
Nu s-a adoptat inca acest proiect.
bună ziua
Am patru copii. Vreau sa știu când se votează legea.. Pentru scumpiri și altele se votează imediat dar când sa ne răsplătească pe noi mamele nu se grăbește...
Unde se pune acte la de mama eroina