avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 851 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... S-a aprobat legea la mama eroina?
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

S-a aprobat legea la mama eroina?

S-a aprobat legea pentru mame eroine?
Ultima modificare: Luni, 9 Octombrie 2017
Admin, administrator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:25, 25 Februarie 2023
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu s-a adoptat acest proiect.
Sa adoptat legea pentru mamele eroine?
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu s-a adoptat inca acest proiect.
bună ziua
Am patru copii. Vreau sa știu când se votează legea.. Pentru scumpiri și altele se votează imediat dar când sa ne răsplătească pe noi mamele nu se grăbește...
Unde se pune acte la de mama eroina

Alte discuții în legătură

Info indemnizatie mama eroina iulieta iulieta Buna seara,va contactez pentru a afla onformatoa,daca s-a aprobat legea pentru acordarea indemnizației mamei eroine cu multi copii?Daca Da,ce documente se ... (vezi toată discuția)
Mame eroine OLIVIA_L OLIVIA_L Buna ziua! Imi poate spune cineva daca s-a aprobat proiectul de lege din 2016 in legatura cu indemnizatia viagera pentru mame eroine? Multumesc mult! (vezi toată discuția)
Indemnizație mame eroine pusa-octavia pusa-octavia Buna ziua,as dori sa stiu daca sa aprobat legea pentru mama eroina si daca da unde trebuie sa ma adresez (vezi toată discuția)