Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... schimbarea adresa CI - uzufruct
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

schimbarea adresa CI - uzufruct

Buna ziua,fiica mea detine un apartament in Gura Humorului,in contractul ei, eu am clauza de uzufruct,in acest caz mai este nevoie prezenta ei la politie sa semneze luarea mea in spatiu,sau e valabila clauza?Multumesc mult.Mentionez ca ea nu locuieste cu mine.
Buna ziua .
Pentru a reînoi buletinul sau a face unul nou, ajunge să mergeți la ghiseu cu contractul de uzufruct .

Buna ziua si multumesc.