Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizație creștere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizație creștere copil

Buna ziua. La calculul indemnizației pt creștere copil se iau in considerare și veniturile din pensia alimentara pe care o mama le ia pt un alt copil care îl are in întreținere?
Va multumesc!
Astfel de venituri nu intra in calculul indemnizatiei pentru CCC.
Va multumesc!
ariciuc, utilizator