Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... acte
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

acte

caut acte din anii 1960 -1970 ale rudelor in com .Tatarani sau com Barcanesti Prahova . Unde gasesc Arhiva pt zonele acestea?
Buna seara,
Arhivele judetene sunt in capitalele de judet!
In cazul dumneavoastra arhiva este in str. LOGOFĂT TĂUTU, nr. 3, PLOIEŞTI, Jud. PRAHOVA
tel. 0244-525 307

multumesc mult!