Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Adoptie
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Adoptie

Am fost adoptata. Parintii adoptivi au divortat. Am ramas cu mama adoptiva dar am purtat acelasi nume pana m-am casatorit. Ce drepturi de urmas am daca sunt unica mostenitoare a mamei adoptive cu tatal vitreg.( el nu mai are copii) avand in vedere ca nu am fost trecuta pe numele lui ( a fost doar tutore). Eu am 2 copii minori
~ Conținut șters la cerere ~