Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... C.O. din 2015, compensare în bani
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

C.O. din 2015, compensare în bani

Daca nu se mai poate lua C.O. pe 2015 ,se poate cere compensarea in bani?
compensarea in bani a concediului de odihna are loc numai la momentul incetarii contractului individual de munca.