Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! - obligativitate concediu prenatal
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! - obligativitate concediu prenatal

Este obligatoriu concediu prenatal ( minim 42 zile) pentru primirea indemnizatiei? Multumesc
Este obligatoriu concediul postnatal inainte de intrarea in CCC.