Forum Discuţii juridice Executare silită dobanda legala la drepturi stabilite de instanta de ...
Discuție deschisă în Executare silită

dobanda legala la drepturi stabilite de instanta de judecata

Cum drepturile îmi sunt achitate functie de încasările stabilite prin executare silită și sunt foarte mici, finalizându-se în acest ritm în 20-30 ani, se poate solicita dobandă legala la drepturile stabilite de instanta de judecată? Cum?
Nu mai pot fi solicitate cat timp nu au fost acordate de catre instanta.
Multumesc!