Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie comunitara
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie comunitara

Lucrez in Anglia ca self employed de 5 ani, cu taxe platite la zi. Primesc pensie pentru acesti 5 ani care se vor cumula cu cei 35 de ani cotizare in Romania?
Multumesc
Da. informatii suplimentare gasiti aici: www.avocatnet.ro/articol_447...