Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Partaj
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Partaj

Daca am cumparat apartamentul după ce ne- am casatorit ajutati de parintii lui nu se considera un bun comun? Mulțumesc!
Se prezuma ca e bun comun pana când fostul soț dovedește ca a fost achitat cu banii socrilor.Poate a fost cadou de nunta?
Maruscuta, vă rog nu mai deschideți atâtea topicuri cu același subiect. Este mai folositor pentru dumnevoastră să discutați despre o problemă în același loc și să dați toate amănuntele fie de la început, fie pe parcurs, pentru ca aceia care vă răspund să aibă tabloul complet al situației.

Aceeași întrebare ați mai postat-o și aici:
www.avocatnet.ro/forum/discu...
și aici, puțin diferit:
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Admin, administrator