avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 329 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cum îmi recuperez banii de la o alta firma?
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cum îmi recuperez banii de la o alta firma?

Buna ziua, am cateva facturi neachitate de o firma, de mai mult de un an de zile. Ma amana cu plata in fiecare luna. cum imi pot recupera banii?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Gabriel Klein Kiritescu , utilizator 19:13, 3 Octombrie 2017
Buna seara
va trebui sa va adresati instantei de judecata.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Recuperare datorii promocris promocris Buna seara . Am un PFA si de curand am incheiat o colaborare pe baza de contract de prestari servicii cu o firma pe motiv ca va intra in dizolvare .Totodata ... (vezi toată discuția)
Mai pot recupera imprumutul? AOctavian AOctavian Buna seara. In urma cu un an am imprumutat o cunostiinta care locuieste in Anglia cu suma de 1000 euro. Am fost \"asigurat\" ca in maxim trei luni de zile voi ... (vezi toată discuția)
Returnare bani pt bilet de zbor anulat Allyne3 Allyne3 Buna ziua, Am un bilet de avion care a fost anulat anul trecut in urma restrictiilor de calatorie in contextul pandemiei (zbor anulat), pentru care am cerut ... (vezi toată discuția)