Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Restituire garantie
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Restituire garantie

Bună ziua! În momentul restituirii garanției firmei pentru acoperirea pierderilor suferite este obligata firma sa dea un document justificativ ca a încasat acei bani?
Ce garantie si unde a fost incasarea?