Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu de odihna dupa concediu de crestere a ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu de odihna dupa concediu de crestere a copilului

in cat timp ar trebui sa cer concediu de odihna daca am revenit la serv. din concediu de crestere a copilui si in cursul anului in care am intrat in concediu de crestere a copilui(an.2015) nu am benefiat de concediu aferent acelui an,mai exact nu mi s-a aprobat
Nu exista un anumit termen .... pentru ce vi s-a refuzat cererea de acordare a CO ?
pe motiv ca au fost lucrari in cursul anului 2015,iar acum vreau sa solicit si zilele de co aferente anului 2015 pentru a nu le pierde
Pana la 01.07.2017 , angajatorul avea obligatia sa le acorde ... dupa aceasta data, doar cu acordul lui mai puteti beneficia de asa ceva.