Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent inserie
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent inserie

Buna ziua,eu am beneficiat de dtimulent de insertie din 15 aprilie pana in prezent.pe data de 05.10 2017 am demisionat de la locul de munca .intrebarea mea este poate prelua sotul stimulentu ? Si ce acte trebuie sa depun la dosar.
Sotul nu poate beneficia de stimulentul de isnertie.